Úvod

Vážení,

tady vám nabízíme možnost se aktuálně zapojit do turistické, kulturní a sportovní oblasti.

COTL systém - Celoroční Otevřená Turistika Lašskem a jeho okolím

Myšlenka systému je velice jednoduchá. Jeď a jdi kamkoliv, ale trasa musí procházet Brušperkem.Stačí trasu popsat a nám ji zaslat na kontaktní adresu. V květnu na dni turistiky se bude vše vyhodnocovat. Průběžně budou zveřejňovány vaše trasy.

KOF festival - Kulturně Otevřený Festival

Je pro ty kteří se chtějí aktivně zapojit v oblasti kultury. Realizace je jednoduchá. Chci se zapojit v oblasti kultury - hudba, divadlo, výtvarné umění atd. Přihlásím se pomocí kontaktní adresy do naší databanky, a my se budem snažit aktivitu zrealizovat. Pokud mám nějaký nápad na kulturní aktivitu, např. znám nějakého malíře, výtvarníka, a nebo na nějakou kulturní akci, pošlu mail na naši kontaktní adresu a my se s Váma spojíme a budeme se snažit akci realizovat.

OSLS systém - Otevřený Sportovní Lašský systém

Mám chuť si zahrát tenis, volejbal, nebo se chci zůčastnit jakéhokoliv turnaje. Pošlu požadavek na kontaktní adresu, my Vás zařadíme do databanky a budeme se snažit akci zrealizovat.

 

Informační média a kontakty:

RNDr. Milan Konečný 558432888 /brzo ráno, pozdě večer/, 604 410349, konecny@lassko.cz, www.lassko.cz , Infocentrum Radostný Svět - kanceláře LS, o.s. na ZŠ Brušperk, hlavní budova LS, o.s. K Náměstí č.500, 739 44 Brušperk